Jesteś tutaj

UKS „Szachy” Osielsko

29 Maj 2023

Zawodnicy UKS „Szachy” Osielsko zdobyli trzy medale na Mistrzostwach Województwa Juniorów w szachach klasycznych, które w dniach 27-28 maja 2023r. odbywały się na terenie kompleksu sportowego Zawisza Bydgoszcz.

Drugie miejsce w kategorii chłopców do lat 14 zajął Olaf Stańczak. Tuż za nim uplasował się Paweł Brudnicki. Trzecie miejsce w grupie chłopców do lat 18 zajął Krzysztof Michałek.

Normy na wyższe kategorie podczas tego turnieju zdobyli: Maria Górny – II kategoria szachowa i Tymoteusz Strzelecki – IV kategoria szachowa.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom naszego klubu za udział w turnieju oraz sportową postawę. Gratulujemy uzyskanych wyników.
Start w zawodach został sfinansowany ze środków Gmina Osielsko w ramach realizacji zadania publicznego „Zagrajmy w szachy”.