Turniej Karate „SOLNO CUP”
IV Ogólnopolski Turniej Karate „SOLNO CUP”
W dniu 26 października 2019 r. w Inowrocławiu najmłodsi zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” wzięli udział w IV Ogólnopolskim Turnieju Karate „SOLNO CUP”. W turnieju wzięło udział łącznie 280 zawodników z 18 polskich klubów Karate.
Najmłodsza Kadra Klubu „YAMABUSHI” nie zawiodła – zdobywając 36 medali (15 złote, 8 srebrne i 13 brązowe) zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów zdobywając tytuł Najlepszego Klubu.
Medalistami zostali:
Złoto:
- Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
- Kamil Woźniak – kata indywidualne chłopców 12-13 lat (białe pasy);
- Nadia Ostrowicka – kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (białe pasy);
- Lena Sercow – kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy);
- Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy);
- Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat;
- Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;
- Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
- Igor Brzościkowski – kata indywidualne chłopców 11 lat (żółte pasy);
- Błażej Michałek – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
- Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
- Iga Daszkiewicz – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
- Antonina Hennig – kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy);
- Fabian Sojka – kumte indywidualne chłopców 12-13 lat (-50 kg);
- Maciej Wegner – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-35 kg).
Srebro:
- Oskar Wodrowski - kata indywidualne chłopców 10 lat (białe pasy);
- Jakub Sowa – kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy);
- Julia Rudnicka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat;
- Maja Leśniewska – kata indywidualne dziewcząt 11 lat;
- Anna Malik – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
- Maksymilian Chaberski – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (+40 kg);
- Jan Winnicki – kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (+35 kg);
- Aniela Dzedzej – kumite indywidualne kadetek (-47 kg).
Brąz:
- Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat;
- Szymon Koryl – kata indywidualne chłopców (żółte pasy);
- Jan Winnicki – kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy);
- Urszula Różycka – kata indywidualne dziewcząt 10 lat (żółte pasy);
- Pola Różycka – kata indywidualne dziewcząt 11 lat (żółte pasy);
- Tymon Komeza – kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg);
- Jan Fierek – kumite indywidualne chłopców 12-13 lat (+50 kg);
- Agata Grzybek – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (+40 kg);
- Urszula Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-35 kg);
- Pola Różycka – kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-40 kg);
- Julia Rudnicka – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
- Emila Chaberska – kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-40 kg);
- Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 12-13 lat (-50 kg).
Gratulacje