Copernicus Cup 2018
W dniu 14 kwietnia 2018 r . w Toruniu odbyły się zawody Karate pn. Copernicus Cup” w którym wzięło udział ok. 240 zawodników reprezentujących 20 Klubów Karate z terenu całej Polski. Zawodnicy Klubu „YAMABUSHI” uczestniczący w turnieju zdobyli łącznie 35 medali, w tym 13 złotych, 9 srebrnych i 13 brązowych zdobywając drugie miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju.
Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:
Złoto:
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat (-40 kg);
Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [Fantom];
Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35 kg];
Krzysztof Michalski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg];
Krzysztof Michalski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-76 kg]
Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewczęta 8 lat;
Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [-35 kg];
Dominik Wachowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-70 kg];
Dominik Wachowski - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-68 kg]10
Iga Daszkiewicz, Maja Leśniewska, Julia Rudnicka - kata drużynowe dziewczęta 9 lat;
Igor Brzościkowski, Bartosz Kitowski, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 9 lat;
Igor Brzościkowski, Bartosz Kitowski, Hubert Grzybek - kata drużynowe chłopcy 10-11 lat;
Mateusz Brzościkowski, Mateusz Jurczykowski, Marcel Lewandowski- kata drużynowe młodzicy 12-13 lat
Srebro:
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewczęta 10 lat;
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne kadetki 14-15 lat [-47 kg];
Aleksander Hek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat [Open];
Bartosz Kitowski - kata indywidualne chłopcy 9 lat;
Jakub Lipkowski - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [-35 kg];
Błażej Michałek - kata indywidualne chłopcy 7 lat i mniej;
Błażej Michałek - kumite indywidualne chłopcy 7 lat i mniej [Fantom];
Julia Rudnicka - kumite indywidualne dziewczęta 8 lat [Open];
Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35 kg]
Brąz:
Igor Brzościkowski - kata indywidualne chłopcy 10 lat;
Adam Gaca - kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat [-68 kg];
Agata Grzybek - kata indywidualne dziewczęta 10 lat;
Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewczęta 10 lat [-35 kg];
Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat [Open];
Mikołaj Joachimiak - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [-63 kg];
Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-40 kg];
Mateusz Jurczykowski - kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat [-40 kg];
Kacper Kaleta - kata indywidualne chłopcy 8 lat;
Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [Open]
Magdalena Malik - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-50 kg];
Kacper Rosiński - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [+70 kg];
Anna Malik, Magdalena Malik, Aleksandra Malik - kata drużynowe młodziczki 12-13 lat
Gratulacje
Trener Andrzej
Links
[1] https://www.osielsko.pl/javascript%3Ahistory.back%28%29
[2] https://www.addtoany.com/share#url=https%3A%2F%2Fwww.osielsko.pl%2Fprint%2F460&title=Klub%20%E2%80%9EYAMABUSHI%E2%80%9D%20z%2035%20medalami%20%21%21%21%20w%20zawodach%20w%20Karate.
[3] https://www.osielsko.pl/print/460
[4] https://www.osielsko.pl/printpdf/460