Turniej Karate WKF Kruszwica 2017
W dniu 19 czerwca br. w Kruszwicy odbył się ostatni w tym roku szkolnym turniej Karate WKF, w którym udział wzięli najmłodsi zawodnicy Klubu "YAMABUSHI". Klub reprezentowany był przez 14 początkujących adeptów Karate (białe i żółte pasy), którzy spisali się znakomicie zdobywając 34 medale - 14 złotych, 11 srebrnych i 9 brązowych.
złoto:
Mikołaj Burek - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)
Filip Pamulak - kata indywidualne chłopców 8-9 lat (żółte pasy)
Bartosz Kitowski - kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 12-13 lat (żółte pasy)
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (-35 kg)
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy)
Rafał Sujkowski - kata indywidualne chłopców 14-15 lat (białe i żółte pasy)
Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (żółte pasy)
Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
Julia Rudnicka, Iga Daszkiewicz, Iga Wiśniewska - kata drużynowe dziewcząt 8-9 lat
Maria Cisak, Aniela Dzedzej, Kinga Maciejewska - kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
srebro:
Kinga Maciejewska - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (żółte pasy)
Kinga Maciejewska - kata indywidualne dziewcząt 12-13 kat (żółte pasy)
Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewcząt 8-9 lat (-28 kg)
Maria Cisak - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
Maria Cisak - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (żółte pasy)
Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy)
Julia Rudnicka - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
Kacper Kaleta - kata indywidualne chłopców 7 lat i młodsi (białe pasy)
Kacper Kaleta - kata indywidualne chłopców 8-9 lat (białe pasy)
Mateusz Jurczykowski - kata indywidualne chłopców 12-13 lat (żółte pasy)
Fabian Sojka - kata indywidualne chłopców 10-11 lat (żółte pasy)
brąz:
Bartosz Kitowski- kata indywidualne chłopców 10-11 lat (białe pasy)
Aniela Dzedzej - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (pomarańczowe i wyższe pasy)
Kinga Maciejewska - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (pomarańczowe i wyższe pasy)
Kinga Maciejewska - kumite indywidualne dziewcząt 10-11 lat (+35 kg)
Maria Cisak - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
Julia Rudnicka - kumite indywidualne dziewcząt 7 lat i młodsze (OPEN)
Fabian Sojka - kumite indywidualne chłopców 10-11 lat (-35 kg)
Iga Wiśniewska - kata indywidualne dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
Iga Wiśniewska - kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat (białe pasy)
Gratulacje młodzi wojownicy, jesteście najlepsi.
/Trener Andrzej Jankowski/