Festynu rodzinny w BTW „Radosne i bezpieczne wakacje"
Już 8 czerwca w godz. 13-19 odbędzie się III edycja festynu rodzinnego „Radosne i bezpieczne wakacje” w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym przy Gdańskiej 187.
W programie:
- strefa dla dzieci: animacje z profesjonalnymi animatorami, dmuchańce, trampoliny, karuzela;
- nauka jazdy na rolkach: RollTeam Bydgoszcz poprowadzi zajęcia z jazdy na rolkach;
- strefa gier: Muzeum Konsol i Gier Video w Bydgoszczy poprowadzą tzw. „gralnię” – będzie można zagrać na konsolach z lat dzieciństwa;
- prezentacja pracy służb mundurowych: prezentacja pojazdów służbowych oraz pracy służb mundurowych, w tym straży pożarnej, wojska, służby więziennej i innych;
- jazda konna w godz. 15:30 -16;
- występy artystyczne na scenie, w tym pokazy tańców towarzyskich, sztuk walki;
- Ogólnopolskie Zawody Grup Ratownictwa Wysokościowego organizowane przez Komendę Miejską PSP w Bydgoszczy;
- ścianka wspinaczkowa;
- miasteczko polowe;
- wiele innych.
Wstęp na wydarzenie jest wolny, wszystkie atrakcje dla dzieci są bezpłatne.
Więcej informacji na fanpage’u – Festyn Rodzinny „Radosne i bezpieczne wakacje”
Organizatorami wydarzenia jest Bydgoski Park Przemysłowo – Technologiczny, Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze oraz Wójt Gminy Osielsko. Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski, natomiast Radio Eska i TVP 3 Bydgoszcz patronatem medialnym.
Linki:
https://www.facebook.com/festynrodzinnyradosneibezpiecznewakacje
https://www.facebook.com/events/962167112089550
https://www.facebook.com/BydgoskieCentrumTargowoWystawiennicze
8 czerwca odbędzie się w BCTW V edycja Bydgoskiego Bazaru, wydarzenia, które na stałe wpisało się w nasz kalendarz i cieszy się coraz to większą popularnością. Nie marnujmy, stawiajmy na ekologię. Na Bydgoskim Bazarze znajdziecie to, czego szukacie, czyli unikatowe ubrania, biżuterię i inne skarby. Wstęp wolny!
https://www.facebook.com/profile.php?id=100091462038366