Jesteś tutaj

Karate Olimpijskim (WKF)

17 Wrzesień 2019

22 Budapeszt Open w Karate Olimpijskim (WKF)

W dniach 14-15 września 2019 r. w Budapeszcie podczas zawodów w Karate Olimpijskim pn. BUDAPESZT OPEN znakomicie spisali się zawodnicy Klubu „YAMABUSHI”.

Aniela Dzedzej w kategorii kumite młodziczek (-47 kg) zdobyła srebrny medal w finale nieznacznie uległa 1:0 zawodniczce gospodarzy.

Maciej Wegner przegrał walkę o brązowy medal zajął ostatecznie 5 miejsce w kategorii kumite indywidualne chłopców 8-9 lat (-27 kg)

Bartosz Kleniewski zajął 7 miejsce w kumite indywidualnym seniorów (-60 kg).

Malwina Lampkowska zajęła 9 miejsce w kumite indywidualnym młodziczek (-47 kg).