Mistrzostwa Ziemi Dobrzyńskiej w Karate WKF
W dniu 8 października 2017 r. niewielka grupa zawodników Klubu Karate „YAMABUSHI” wzięła udział w Mistrzostwach Ziemi Dobrzyńskiej, które odbyły się w Brzozówce k/Torunia. I tym razem nasi najmłodsi zawodnicy nie zawiedli –zdobyli 48 medali, w tym 16 złotych, 17 srebrnych i 15 brązowych. Ponadto Klub YAMABUSHI został najlepszym Klubem turnieju, a Maja Leśniewska i Igor Brzościkowski (zawodnicy Klubu „YAMABUSHI”) najlepszymi zawodnikami.
Medalistami z Klubu „YAMABUSHI” zostali:
ZŁOTE MEDALE
Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8 lat
Igor Brzościkowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 9 lat
Igor Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 8 lat i mniej
Igor Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 9 lat
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne białe pasy dziewczęta
Aniela Dzedzej - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 10-11 lat
Hubert Grzybek - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 8 lat i mniej
Hubert Grzybek - kumite indywidualne chłopcy 8 lat i mniej [open]
Malwina Lampkowska - kumite indywidualne dziewczęta 11 lat [-40kg]
Malwina Lampkowska - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40kg]
Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 9 lat i mniej
Maja Leśniewska - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
Maja Leśniewska - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 9 lat i mniej
Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopcy 10 lat [open]
Rafał Sujkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych kadeci 14-15 lat
Patryk Tarkowski - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
SREBRNE MEDALE
Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 10-11 lat
Mateusz Brzościkowski - kata indywidualne dla zaawansowanych młodzicy 12-13 lat
Mateusz Brzościkowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [+40kg]
Igor Brzościkowski - kumite indywidualne chłopcy 8 lat i mniej [open]
Iga Daszkiewicz - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 9 lat i mniej
Iga Daszkiewicz - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [open]
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne dziewczęta 11 lat [-40kg]
Aleksander Hek - kihon chłopcy 7 lat i mniej
Aleksander Hek - kata indywidualne białe pasy chłopcy 8 lat
Bartosz Kitowski - kata indywidualne białe pasy chłopcy 9 lat
Marcel Lewandowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-35kg]
Mikołaj Pilarski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 9 lat
Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta
Julia Rudnicka - kata indywidualne białe pasy dziewczęta
Julia Rudnicka - kumite indywidualne dziewczęta 8 lat i mniej [open]
Rafał Sujkowski - kumite indywidualne kadeci 14-15 lat [open]
Patryk Tarkowski - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [-40kg]
BRĄZOWE MEDALE
Aniela Dzedzej - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
Aniela Dzedzej - kata indywidualne dla zaawansowanych młodziczki 12-13 lat
Aniela Dzedzej - kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat [-40kg]
Agata Grzybek - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 9 lat i mniej
Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [open]
Agata Grzybek - kumite indywidualne dziewczęta 10 lat [open]
Bartosz Kitowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 8 lat i mniej
Maja Leśniewska - kumite indywidualne dziewczęta 9 lat [open]
Marcel Lewandowski - kata indywidualne dla zaawansowanych chłopcy 10-11 lat
Anna Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 9 lat i mniej
Magdalena Malik - kata indywidualne żółte pasy dziewczęta 10-11 lat
Magdalena Malik - kata indywidualne dla zaawansowanych dziewczęta 10-11 lat
Dorian Piskrzyński - kumite indywidualne chłopcy 11 lat [+40kg]
Fabian Sojka - kata indywidualne żółte pasy chłopcy 10-11 lat
Maciej Wegner - kihon chłopcy 7 lat i mniej
Gratulacje!!!
Trener Andrzej